Blog

Hrnček čerstvo uvareného horúceho čaju vie byť veľmi príťažlivý v zime, človek sa nevie dočkať, až mu horúci nápoj prenikne telom aj dušou. Je však celkom pochopiteľné, ak v teplom počasí netúžime po takomto zážitku.

Vedeli ste, že ešte aj podľa opatrných odhadov trpí refluxom každý druhý dospelý Slovák, ale lekára vyhľadá iba ich zlomok? Pritom neliečený reflux môže viesť k vážnym komplikáciám.

19.05.2020 10:05
Tibor Sipos

Ako vplýva pohyb na chudnutie? Je to jednoduchá matematika, ale netreba sa ľakať, nebudeme pracovať s rovnicami o dvoch neznámych. Je to oveľa jednoduchšie a vzrušujúcejšie.

 

06.05.2020 17:24
Tibor Sipos

Prečo je také nebezpečné, ak žijete svoj každodenný život v strese?

V súčasnosti v znamení zdravého alebo diétneho stravovania narastá záujem o “čisté” prírodné potraviny...

13.05.2020 08:00
Tibor Sipos

V našom najnovšom článku Vám predstavíme 7 mýtov v súvislosti s menopauzou...

Aj keď lepok nie je spúšťačom refluxu, existujú výskumy, ktoré tvrdia, že bezlepková strava môže pomôcť zmierniť nepríjemné príznaky vyvolané refluxom. Otázka nie je jednoduchá, preto sme sa ju pokúsili dôkladne preveriť.

26.03.2020 10:09
Tibor Sipos

Čo posilní váš imunitný systém? Potrebujeme ho po celý rok, ale hlavne len na jeseň a na jar (pri lúčení sa s dobrým počasím alebo jeho vítaní) sa mnohí ľudia sami seba pýtajú: „Čo posilní moju imunitu?“

28.10.2019 15:21
Tibor Sipos

Tento článok odpovie nám na otázku, ako sa dá vyhnúť jednému z najväčších nepriateľov všetkých tých, ktorí chcú schudnúť, a to efektu jo-jo. Máme pre vás niekoľko tipov, aby vaša diéta bola účinná a úspešná.

05.07.2019 09:29
Tibor Sipos


10 vecí, ktoré sabotujú chudnutie

04.07.2019 16:59
Tibor Sipos


Neprejedajte sa a vyhýbajte sa nasledujúcim jedlám, nápojom...“ - po vypočutí desivej diagnózy dostaneme zoznam, takmer nekonečný o tom, čo je v zásade zakázané konzumovať.

 


"Prečo nemôžem piť kávu, ak mám diagnostikovaný reflux? mnohí si kladú túto otázku a argument je na mieste. Spolu s chorobou, človek zvyčajne dostane len chabý zoznam zakázaných vecí od svojho lekára, ale jeho zdôvodnenie len zriedka. Práve preto je už na čase dostať sa na koreň veci a zodpovedať otázku, ktorá sa týka a zaujíma mnohých zainteresovaných:  je, alebo nie je dovolené piť kávu, keď nás trápi reflux? Začnime od základov!

Neexistuje matka, ktorá by nehľadala odpoveď na túto otázku, pretože takmer každé dieťa trpí bolesťami bruška a výslednou úzkosťou. A potom sú noci pekelné a ani dieťa, ani mama sa nemôžu uvoľniť.

03.09.2019 14:56
Tibor Sipos

Vybrali sme 6 najčastejších, najdôležitejších otázok týkajúcich sa matiek v období dojčenia, ktoré sú pre ne veľmi dôležité.

Niekedy o tom nechcú hovoriť dokonca ani lekári, ale bohužiaľ ani dojčenie nefunguje u všetkých mamičiek (tak, ako by sme si to želali).

25.10.2019 11:50
Tibor Sipos

Podľa mňa to, že ho zahaľujú tajomstvom... a začnú ženu ľutovať.

Ako človek dozrieva, tak sa jeho metabolizmus spomaľuje...

27.10.2019 09:23
Tibor Sipos

Veľa žien prežíva menopauzu tak, že znamená koniec ich sexuality...

Na konci články poskytnem 2 recepty na vonné oleje, ale najprv sa porozprávajme o tom, prečo sú vône také dôležité...

WebShop System