Zdravá maminka, zdravé bábätko

Zdravá maminka, zdravé bábätko

Hmotnosť:
700 g/ks
EAN číslo:
ZB1

Zdravie na maximum!
Teraz k 3 ks Čajovej zmesi na dojčenie dostanete 1 ks Čaju na podporu imunity ako darček.

Cena s dph:
24,9

Chceli by ste dostať účinnú podporu imunity ako darček?

Zvoľte si Balíček Zdravá maminka, zdravé bábätko. Popri ochrane Vášho bábätka, prostredníctvom Vášho materského mlieka (ktoré bude kvalitnejšie a budete ho mať dostatok), budete mať aj Vy silnú, odolnú, aktívne reagujúcu imunitu počas vírusového obdobia!
Preto Vám teraz k Vášmu obľúbenému čaju darujeme 1 balíček Čaju na podporu imunity, ktorým viete účinne podporiť Váš imunitný systém tak, aby bol odolnejší voči jesenným a zimným chorobám. Pravidelným pitím čaju sa ľahšie a rýchlejšie zbavíte infekcií a výrazne sa môže znížiť šanca výskytu superinfekcie a komplikácií.

Príprava a konzumácia
Príprava a konzumácia

Nedovoľte, aby Vás choroba oslabila. Maximalizujte ochranu svojho zdravia s Balíčkom na posilnenie imunity.

Odporúčaná kombinácia:

  • Vypite denne 2 - 3 hrnčeky Čaju na dojčenie, čím zabezpečíte želanú tvorbu materského mlieka a optimálnym zložením, zmiernenite prípadné bolesti bruška bábätka. Vďaka účinným látkam dostanete a zachováte mliečko zdravé a výživné.
  • Po večeroch si dajte 1 - 2 hrnčeky Čaju na podporu imunity, ktorý Vám doplní vitamíny, minerálne látky, aby mal Váš imunitný systém vhodnú muníciu a zloženie byliniek aktivuje ochranný mechanizmus organizmu v účinnom boji proti choroboplodným baktériám.

 

WebShop System
heureka.sk