Ukko čaj

Aby ste mohli lepšie spoznať tým, ktorý stojí za značkou UKKO pripravili sme pre Vás predstavenie firmy UKKO na Slovensku a tiež materskú spoločnosť v Maďarsku.

Teraz nám dovolte predstaviť materskú firmu a myšlienku, z ktorej vznikol UKKO.

Naša na 100 % rodinná firma bola založená s cieľom podeliť sa so záujemcami o radosť z pitia čaju a oboznámiť ich s priaznivými účinkami čajov. Výroba čajov nie je len našou prácou, ale súčasne je to organická časť nášho života: aj my si radi dáme voňavý nápoj, ktorý má pozitívne účinky na naše zdravie a pritom aj výborne chutí.

Boli by sme radi, keby aj iní mohli okúsiť, aký úžasný zážitok ponúka šálka správne pripraveného a servírovaného horúceho, voňavého čaju s bohatou škálou chutí.

Využívame poznatky prírodného liečiteľstva

Obaja majitelia našej firmy vyštudovali prírodné liečiteľstvo. Počas našich štúdií sme sa zamilovali do fytoterapie, čiže do vedy o liečivých rastlinách. Aj doma sme začali piť tieto čaje, našim deťom však často nepríjemne horké bylinkové čaje nechutili. Vtedy nám napadla myšlienka spojiť výhody liečivých čajov a tých čajov, ktoré sa pijú pre radosť, z čoho vznikli jedinečné kompozície.

Skombinovali sme liečivky, ktoré sa účinkami navzájom posilňujú

Ingrediencie sme skombinovali tak, aby sa účinkami navzájom posilňovali a dosiahli tak príjemnú sviežu chuť. Vyberali sme z byliniek, ktoré sa už osvedčili v ľudovom liečiteľstve: popri populárnych surovinách (harmanček, šípky) používame aj menej známe, nevšednejšie liečivky.

Naša prevádzka disponuje všetkými potrebnými povoleniami

Našu prevádzku v Dunaharaszti sme samozrejme vytvorili a vybavili v súlade so všeobecne platnými predpismi a disponujeme všetkými potrebnými povoleniami. Najdôležitejšia je však pozornosť a láska, ktorá sa pri výrobe čajov dostáva do sáčkov spolu s liečivými bylinkami. Pracujeme na základe vlastnej receptúry a radi spájame tradície s modernými riešeniami.

Nepoužívame umelé arómy

Na prípravu sypaných čajov používame výlučne prírodné zložky; umelé arómy alebo iné prídavné látky sa nenachádzajú v žiadnom z našich produktov. Keďže čaj konzumujeme my sami i naše vlastné deti, smelo ho odporúčame všetkým našim zákazníkom. Aj Vám radi ukážeme pravú tvár pitia čajov, čo je úplne nový zážitok. Nemusíte pre to urobiť nič iné, iba si pozrieť ponuku našich produktov a vybrať si Váš obľúbený: ostatné je už úlohou čaju.

WebShop System
heureka.sk