Krém Herba9

Krém Herba9

EAN číslo:
herba9

Širokospektrálny bylinkový krém, ktorý sa dá úspešne použiť takmer na akýkoľvek bolestivý problém spojený so zápalovými procesmi pohybového aparátu.

Cena s dph:
15,9
Jednotková cena: 106 €/l

UKKO Herba9 je širokospektrálny bylinkový krém, ktorý sa dá úspešne použiť takmer na akýkoľvek bolestivý problém spojený so zápalovými procesmi pohybového aparátu.

Krém Herba9 v 150ml prevedení sa dá vďaka praktickému airless tégliku ľahko dávkovať a po nanesení tenkej vrstvy na pokožku problematickej oblasti sa rýchlo vstrebáva, takmer okamžite vyvinúc svoj priaznivý účinok.

 • Bolesti kĺbov Vám sťažujú prácu a každodenný život?
 • Bolesti svalov, tenisový lakeť či iný športový úraz Vám bráni vo voľnom pohybe?
 • Chcete sa konečne vyspať a zobúdzať sa bez bolestí?
 • Hľadáte nemedikamentózne prirodzené riešenie na problémy pohybového aparátu?

Vyskúšajte UKKO Herba9, ktorý silou 9 liečivých rastlín, zmierniť bolesti a zápaly, respektíve dopomôcť k rýchlemu uzdraveniu.

Skúsenosti
Prečo máme radi?
Komu krém odporúčame
Zloženie
Skúsenosti

Prečítajte si, čo hovoria o kréme Herba9 tí, čo ho už vyskúšali

Dôležité! Tu uvedená spätná väzba je osobnou skúsenosťou našich zákazníkov, účinky sa môžu u jednotlivých osôb líšiť.

Zuzana M.

“Milý Tím UKKO! Veľmi ma teší, že som na Facebooku našla Váš krém Herba9! Množstvo reakcií od spokojných zákazníkov vzbudilo môj záujem oň a aj ja som si ho objednala. A nesklamala som sa! V prvom rade som ho objednávala kvôli boľavým kolenám môjho manžela. Odkedy ho používa, (4 dni), nohy ho nebolia. Konečne krém, ktorý skutočne funguje!

Preťažila som si rameno, strašne ma bolelo. Deň predtým som dostala krém. Zo zvedavosti som si ho naniesla na rameno. Bolesť priam ihneď zmizla! Pri pohybe som síce ešte tupo cítila 2 dni, že niečo nie je v poriadku, ale už aj tento pocit pominul, a pritom som si rameno natierala iba dvakrát.

Je to fantastický krém! Je neuveriteľne účinný! Neuveriteľne rýchlo skoncuje s bolesťou!

Zuzana M.
Ján

“Krém som používal po operácii, dobre zmierňuje zápal a bolesť, výborne sa dávkuje. Odporúčam ho každému, kto pochybuje, ja sa ním ešte stále liečim.

Ďakujem, Ukko Čaj!!!”

Tatiana

“Píšem iba preto, aby ste znova mali dôvod na radosť. HERBA 9 krém som dostala pred týždňom.

Odvtedy ho používam podľa návodu a nateraz som skoro už úplne zabudla na na bolesti kolien.

Za roky som vyskúšala veľmi veľa rôznych druhov krémov, ale doteraz sa osvedčil iba tento.

Veľmi Vám ďakujem za bezbolestné stavy!

“Ja som trpela kvôli bolestiam približne 2 roky a teraz na ne môžem už aj zabudnúť.”

Marika

“Opotrebované kĺby v kolenách ma bolia každý večer, iba sa prevraciam v posteli a hľadám pre ne pohodlnú polohu… nuž, po úplne prvom večernom použití krému Herba9 ma kolená NEboleli, kľudne som mohla ležať akokoľvek a dokonca jeho účinok vydržal do druhého dňa!

Kolená si natieram ráno a večer a krém je jednoducho ÚŽASNÝ!! Smelo ho vyskúšajte!

Aj dávkovač je veľmi dobrý a stačí veľmi málo, aby som si natrela boľavé kĺby (sú aj ďalšie, nielen kolená), AAAAA na všetkých hneď badám zlepšenie!!

Ďakujem výrobcovi :)”

 

Peter(45)

“Kvôli sedavej práci som mával sústavné bolesti v krížoch, keď som musel vystúpiť z kamióna a zahnať z neho zvieratá, ledva som sa hýbal od bolesti.

Mal som to šťastie medzi prvými testovať krém UKKO Herba9 a všimol som si, že akonáhle som si natrel kríže, bolesť sa výrazne zmiernila a mohol som pracovať.

Odvtedy si kríže natieram 3-krát denne (2 mesiace) a takmer vôbec necítim bolesť.

Mal som neuveriteľné šťastie, že aj mňa požiadali, aby som krém testoval!

Ďakujem!”

Erika(65)

“Už roky trpím zápalom kĺbov v kolenách, ledva dôjdem do práce a keďže pracujem na tržnici, aj s bolesťami musím byť celý deň na nohách.

Ani v noci nemôžem spať, bolia ma kolená a sú aj poriadne opuchnuté.

Od vnučky som dostala 1 fľaštičku krému UKKO, no a to je skutočne zázrak.

Ráno som si ním natrela koleno a už ani v autobuse som necítila bolesť.

Tiež sa mi veľmi páči, že sa dá ľahko dávkovať a rýchlo sa vstrebáva, takže mi nezamaže nohavice.

Celý deň kolená takmer vôbec necítim.

Skutočným vykúpením sú však noci, celé roky som sa nedokázala od bolesti poriadne vyspať. Teraz spím ako bábätko, pred spaním si ponatieram kolená a celú noc viem spať bez bolesti.

A čerešničkou na torte je, že aj opuch kolien zmizol.

Vnučku som už aspoň tisíckrát vybozkávala za to, že mi priniesla takýto krém!”

Prečo máme radi?
 • Obsahuje liečivky známe aj vďaka schopnosti rýchlo zmierniť bolesti
 • Obsahuje výlučne prírodné zložky + extrakty z 9 rôznych liečivých rastlín
 • Vďaka účinným látkam liečiviek so silným protizápalovým účinkom sa dá používať aj vo forme kúry
 • Po nanesení na pokožku má príjemný chladivý účinok
 • Jeho používanie môže zrýchliť regeneráciu tkanív a tak prispieť k rýchlejšiemu uzdraveniu
 • Ľahko sa dávkuje, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva stopy na oblečení

Dôležité! Herba9 je krém obsahujúci rastlinné účinné látky, ktoré sú určené výlučne na vonkajšie použitie. Nepoužívajte ho na pokožke, na ktorej sa nachádzajú poranenia (rany, odreniny). Prípravok sa nesmie dostať do očí, po použití si umyte ruky. V prípade porúch činnosti obličiek a pečene, v prípade tehotenstva, respektíve precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku prípravku sa používanie produktu neodporúča. Skladujte mimo dosahu detí. Používanie krému nenahrádza lekársku diagnózu či liečbu, jeho účinok sa zakladá na dlhodobých skúsenostiach v súvislosti s používaním liečivých rastlinných ingrediencií

Komu krém odporúčame

V akých prípadoch sa používanie produktu odporúča?

Krém odporúčame predovšetkým v prípade bolestí kĺbov (zápalového alebo iného pôvodu) končatín, poranenia svalov a chronických alebo traumatických bolestí krížov, chrbta či krku.

Produkt sa odporúča použiť v prípade nasledovných problémov pohybového aparátu:

 • zápal kĺbov, reuma, dna
 • tenisový a golfový lakeť
 • športové úrazy, svalovica
 • údery, pomliaždeniny, opuchliny
 • bolestivé zranenia medzistavcových platničiek
 • lumbago

Použitie

Čistý a zdravý povrch pokožky (neobsahujúci poranenia epidermy) pokrývajúcej danú oblasť potierajte denne 2-3-krát krémom Herba9. Krém môžete v prípade potreby, príležitostne, používať aj dlhodobo v závislosti od typu problému. Krém je určený výlučne na vonkajšie použitie.

Kontraindikácie:

 • znížená funkcia obličiek a pečene,
 • tehotenstvo
 • alergia alebo precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku prípravku,
 • krém nepoužívajte na poranenej pokožke,
 • krém sa nesmie dostať do úst alebo očí,
 • skladujte mimo dosahu detí.
Zloženie

Prírodné zložky krému Herba9

Dôležité! V prípade alergie alebo precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku krému sa používanie produktu neodporúča.

Krém UKKO Herba9 pozostáva zo základného krému (ktorý funguje ako nosič pre dodanie účinných látok) zostaveného z prírodných látok a z pridaného extraktu 9 špecifických liečivých rastlín.

Herba9 je 100% prírodný produkt, neobsahuje alergény ani nečistoty, respektíve nie sú v ňom žiadne chemikálie, preto je jeho používanie bezpečné a nespôsobuje nepríjemné zmeny pokožky či vyrážky.

kostihoj lekársky
nechtík lekársky
kurkuma
vŕbová kôra
aloe vera
harpagofyt
rozmarín
eukalypt
pagaštan konský

Prečo sme na krém použili práve tieto liečivé rastliny?

Naším cieľom bolo vyvinúť krém, ktorý sa dá použiť v prípade rôznych problémov pohybového aparátu, respektíve na rozdiel od iných produktov bolesť nielen “zakryje”, ale môže prispieť aj k regenerácii postihnutej oblasti. To všetko na prírodnej báze, bez liekov, čisto s využitím sily liečivých rastlín.

Preto sme do krému Herba9 vybrali také liečivé rastliny, ktoré sa spoločnými silami, posilňujúc sa navzájom, postarajú o rýchle zmiernenie bolesti a zápalov, čiže o uzdravenie.

Pri použití krému môžete ako prvé cítiť príjemné ochladenie, po ktorom môže rýchlo nasledovať aj zmiernenie bolesti.

Pri dlhodobom používaní sa do popredia dostávajú protizápalové bylinky. Z 9 liečivých rastlín krému má protizápalové účinné látky až 7, preto nie je prekvapivé, že ho testujúci úspešne používali na zápaly kĺbov, ale i bolesti chrbtice alebo krížov.

Účinné látky nachádzajúce sa v liečivých rastlinných zložkách krému stimulujú krvný obeh a prúdeniu lymfy, čím spôsobujú lokálnu prekrvenosť, respektíve pomáhajú aj regenerovať tkanivá, vďaka čomu sa môže urýchliť regenerácia poranených alebo postihnutých oblastí.

Účinné látky eukalyptu, rozmarínu, kurkumy a pagaštana konského zlepšujú aj lokálne metabolické procesy, čo prisipieva k zmierneniu lokálnych edémov. Tým sa napríklad môže znížiť lokálny tlak, čo tiež prispieva k rýchlejšiemu vyliečeniu.

Incl/Ingredients: Aqua, Alcohol, Isopropyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Glycerin, Canola Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexyl Glycerine, Menthol, Camphor, Xanthan Gum, Symphytum Officinale Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Curcuma Longa Root Extract, Willow Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Harpagophytum Procumbens Root Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil , Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract.

Ingrediencie základného krému: Voda, Alkohol, Izopropylalkohol, Cetylalkohol, Glyceryl stearát (prírodná mastná kyselina), Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearylalkohol (prírodné zahusťovadlo), Cetylpalmitát, Glycerín, Repkový olej, Fenoxietoetanol, Fenoxyetoetanol, Etylhexylglycerín, Mentol, Gáfor, Xantánová guma, Kapril / Kaprilén-Trigil. Aktívne bylinné účinné látky: extrakt z koreňa kostihoja lekárskeho, extrakt z nechtíka lekárskeho, extrakt z koreňa kurkumy, extrakt z kôry vŕby purpurovej, šťava z listov aloe vera, extrakt z koreňa harpagofytu, rozmarínový olej, olej z listov eukalyptu (blahovičník guľatoplodý), extrakt zo semien pagaštana konského.

WebShop System
heureka.sk