Čajový klip

Čajový klip

EAN číslo:
010153

Čajový klip je šikovnou a bezpečnou voľbou, ako uzatvoriť čajové vrecúško a zavesiť ho na okraj pohára, hrnčeka alebo čajníka.

Cena s dph:
3,9

Čajový klip je šikovnou a bezpečnou voľbou, ako uzatvoriť čajové vrecúško a zavesiť ho na okraj pohára, hrnčeka alebo čajníka.

Charakteristika produktu
Charakteristika produktu

Pomocou klipu môžete zaliať čajovú zmes bez toho, aby ste sa museli starať o jej lovenie zo šálky. Nemusíte sa báť ani pri miešaní, klip drží pevne na okraji džbánov či šálok.

Beriete si čaj so sebou?

Čajový klip je ideálnym riešením aj vtedy, keď si chcete so sebou vziať „porciovaný“ čaj do práce alebo na výlet. V škatuli nájdete 4 ks čajových klipov, takže počas celého dňa si môžete nadeliť predpísané množstvo čaju. Potom, čo si vložíte čajovú zmes do filtra, zložte filter akýmkoľvek spôsobom, potom zacvaknite čajový klip a čaj je pripravený na cestu. Takže sa už nemusíte starať o únik čajových lístkov.

Keď príde čas na čaj, stačí vytiahnuť filter uzavretý čajovým klipom, zavesiť ho na hrnček a zliať horúcou vodou. Po požadovanom čase namáčania je možné čajový filter ľahko a bezpečne vybrať z hrnčeka bez toho, aby ste sa museli dotýkať horúceho filtra. Po použití roztvorte čajový klip a tak odstráňte použitý čajový filter, čajový klip je následne znovu použiteľný.

Takto použite čajový klip

  1. Roztvorte čajový klip a vložte doň zložený čajový filter.
  2. Zatvorte čajový klip stlačením z oboch strán.
  3. Umiestnite filter do hrnčeka alebo čajníka a zaveste klip na okraj nádoby.
  4. Po požadovanom čase namáčania jednoducho odstráňte čajový klip z filtra otvorením zariadenia. Čajový klip je možné opätovne použiť.

WebShop System