Čaj na chudnutie

Čaj na chudnutie

Hmotnosť:
150 g/ks
EAN číslo:
001

100% prírodná, jemná bylinná zmes, ktorá vám pomôže dosiahnuť efektívny a trvalý úbytok hmotnosti

Cena s dph:
13,5
Jednotková cena: 90 €/kg

Skúsenosti
Ako pôsobí?
Zloženie
Príprava a konzumácia
Skúsenosti

Prečítajte si, čo hovoria o našom čaji tí, čo ho už vyskúšali

(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Výsledky chudnutia sa môžu u každého prejaviť po rôznej dobe, sú veľmi závislé na metabolizme každej osoby. Je preto potrebné byť trpezlivý a nevzdávať sa.

Anka

Tento post je môj. Takto vyzerám o 12 kg ľahšia :) Som na seba hrdá, že som to nevzdala a ešte aj teraz pijem čaj na podporu chudnutia. Získala som späť svoj štíhly pás... darí sa mi dodržať, že večer po šiestej už nejem. Odporúčam každej žene aj mužovi, lebo s Ukkon je život skutočne ľahší! :) Verná spotrebiteľka čaju UKKO na chudnutie Anka

Drahý UKKO! Chcela by som sa vám poďakovať za to, že som mohla spoznať značku „UKKO“ a vyskúšať váš čaj na chudnutie! V mojom živote nastali viaceré zmeny, a preto som pribrala až dvanásť kíl! Raz som na Facebooku natrafila na meno UKKO a dočítala som sa o ňom všeličo dobré. Rozhodla som sa ho vyskúšať. Vyskúšala som a som za to nesmierne vďačná. Čaj je veľmi chutný studený aj teplý. To, čo mi spôsobuje veľkú radosť je, že som o ňom povedala mojim známym a teraz ho pre nich objednávam. Prebytočné kilá sa mi pravdepodobne uložili na zlých miestach, lebo som mala problémy s dýchaním, ale odkedy som začala piť UKKO, nielenže som sa zbavila sedem a pol kila a pár centimetrov z pásu, cítim sa vyrovnanejšia. S radosťou si chodím zacvičiť, pretože som sa prestala dusiť. Vrelo ho odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú schudnúť a, samozrejme, aj mužom. U mňa sa osvedčil a mám ho veľmi rada. Teraz je mojím mottom: „S UKKOm je život jednoduchší. Ďakujem za túto možnosť. Verná zákazníčka Anka

Anka
Anežka

Milý tím Ukko!

Od apríla pijem Váš čaj, s ktorým som nadmieru spokojná. Nesladím si ho, lebo je veľmi chutný. Výborne vplýva na môj metabolizmus a nepreháňa ma. Doteraz som zhodila 12 kg, aj keď musím dodať, že som zmenila aj svoje stravovacie návyky. Dobre mi padne, že ma viacerí chvália, že zmena je viditeľná. Vrelo ho odporúčam aj svojim známym!

Ďakujem, Anežka
Jarmila

Po troch týždňoch som zhodila každý druhý deň kilo. Viem, že sa každý sťažuje, že ručička váhy sa nechce pohnúť, ale ja som s výsledkami stopercentne spokojná. Pijem 1 liter UKKO čaju, aj poobede!!! Pekne odvodňuje a nemám prílišnú chuť do jedla. Mala som spolu dvadsať kíl nadváhy, z čoho sa mi už deväť podarilo zhodiť za prvých päť týždňov. Teraz sa cítim veľmi ľahká a plná energie.

S pozdravom Jarmila
Anita

Dobrý večer :)

Som veľmi spokojná s čajom na chudnutie, ktorý ste vyvinuli. Za jeden mesiac sa mi zmenou životosprávy, minimálnym cvičením a pitím UKKO ČAJU podarilo schudnúť 4,5 kg. Je veľmi chutný studený i teplý. Cítim sa vďaka nemu lepšie a takto sa dokážem prinútiť tiež, aby som pila viac tekutín. Mám tiež menšiu chuť do jedla.

S pozdravom: spokojná konzumentka, Anita
Betka

Dobrý deň, UKKO :)

Prvý čaj som začala piť 19. apríla 2017. Doteraz som vyskúšala veľmi veľa rôznych diét, ale každá z nich bola márna, lebo aj keď som náhodou za dlhé mesiace utrpenia zhodila desať kíl, tie sa mi vrátili dupľom, namiesto desiatich som mala o pätnásť-dvadsať viac. Buď som potom hladovala alebo jedla len veľa zeleniny, čo bolo po pár týždňoch vyčerpávajúce a zelenina sa mi totálne zhnusila.

Nerada by som prezradila svoju hmotnosť, ale za roky som pribrala hrozne veľa kíl tak, že som si to ani neuvedomila. Lebo ak som niečo zhodila, bolo mi lepšie, no a potom sa kilá opäť nebadane vrátili.

Čaj, ktorý som si objednala, je veľmi chutný. Ráno pred jedlom si dám za lyžicu jablčného octu, potom celozrnný chlieb s hocičím, nehladujem, toto chcem vyslovene napísať, aby to nespravil nikto. Doobeda pijem čaj, vďaka ktorému takmer vôbec nemám chuť do jedla. Pred obedom si opäť dám jablčný ocot a normálne sa naobedujem, ako ktokoľvek iný, ale už po pár dňoch nemám takú chuť do jedla, ako predtým. Dnes mi stačí polovičné množstvo jedla. Večeru som však úplne vylúčila, pretože čaj pijem do druhej poobede. A ten riadne nasýti môj žalúdok. 13 mája môžem povedať, že ešte to nie je ani mesiac a už som zhodila rovných šesť kíl. Bolo síce niekoľko takých dní, keď sa ručička váhy nepohla, ale nevzdávam sa. Môj cieľ je tridsať kíl a už malo zmysel, že som sa na to dala. Dvadsaťštyri kíl ešte určite zvládnem zhodiť.

Okrem toho je pre mňa tiež dôležité, že doteraz som mala denne krvný tlak 166, teraz sa pohybuje okolo 138-140. Veľmi pekne Vám ďakujem za pomoc.

Každému prajem, aby vydržal. Čaj budem piť určite ešte dlho.

P.S.: čaj pijem piaty týždeňa a každý deň sa aj hýbem.

S pozdravom Betka
Pani Vargová

Do chudnutia som sa pustila na začiatku septembra. Najprv som zmenila svoje stravovacie návyky, vďaka čomu som sa zbavila štyroch kíl. Keď som objavila čaj UKKO na chudnutie, začala som ho piť každý deň popri novom stravovaní. Vypila som jednu šálku ráno pred raňajkami a jednu poobede. Začala som rýchlejšie chudnúť a už som sa zbavila až desiatich kíl. Som veľmi rada, že som našla vašu čajovú zmes UKKO, pretože mi veľmi pomohla k dosiahnutiu vysnívanej váhy.

S pozdravom Vargová
Ján Tóth

Dobrý deň!

Musím priznať, že popri všetkých tých čajoch a čarovných nápojoch som bol trochu skeptický. Váš čaj ma však donútil zmeniť názor. UKKO mi dal do poriadku trávenie, mám lepšiu stolicu a neobjavuje sa ani moja zlatá žila. (Už len preto sa to oplatilo!) Nohu som mal neustále opuchnutú, na členku som mal edém. Ten zmizol, ale noha mi opäť opuchla, aj keď len na polovicu. Krvný tlak sa mi nezmenil (mám hypertóniu), ale celkovo sa cítim lepšie. Pichám si inzulín a hladina cukru mi klesla zo sedem na šesť-šesť celé tri. Schudol som štyri kilá, pravdepodobne vďaka odvodneniu. Mne sa tento čaj veľmi osvedčil!

Moja manželka je z neho jednoznačne nabudená, ako keby mala vrtuľu v zadku. Znížila sa jej chuť do jedla, rovnako ako aj mne. Hovorí, že ju už nebolia tak veľmi kĺby a klesol jej aj krvný tlak. Môj sused sa ešte nevyjadril, pravda, dali sme mu z neho len pred týždňom. Ešte toľko, že ja mám 60 rokov a moja manželka 58.

S pozdravom: Ján Tóth (Pri nasledujúcej objednávke vám už budem vedieť povedať o dlhodobých skúsenostiach)
Georgína

Som taká šťastná, že Vás mám! Ďakujem Vám za neuveriteľne profesionálny prístup a kvalitu. Aj moja 2,5-ročná dcérka pije „rodinný“ čaj. (Doteraz pila hlavne vodu.) Ja som už prvý deň cítila účinky čaju na chudnutie, pretože som mala menšiu chuť do jedla a zrýchlil sa mi aj metabolizmus. Ani hladina cukru mi nekolísala napriek tomu, že mám inzulínovú rezistenciu. Mám už iba jednu otázku: dokedy môžem piť Váš diétny čaj, pretože už tearz som od neho závislá. „Tisíc rokov“ zostanem Vašou vernou zákazníčkou. (Môj list môžete uverejniť spolu s mojím menom)

Ostávam s pozdravom a prajem veľa ďalších úspechov

Georgína
Judita S.

Ja už druhý týždeň pijem 1,5 litra a popri tom pokračujem aj v diéte. Na raňajky si dávam 1,5 litra vody s jablčným octom (2 lyžice octu + voda). Samozrejme občas sa pozabudnem a dám si niečo nediétne. Podľa mňa mi čaj UKKO pomohol, moje brucho je takmer úplne preč. Je veľmi dôležité piť dostatočné množstvo tekutín. Moje trávenie sa napravilo a cítim sa oveľa lepšie vo svojej koži. Ja v tom budem rozhodne pokračovať, pretože organizmus potrebuje čas na to, aby sa prestavil, a až potom sa dostavia výsledky. Trpezlivosť a vytrvalosť sú veľmi dôležité. Čaj UKKO odporúčam každému, nielen tým, čo chcú schudnúť, ale aj tým, čo chcú zdravšie žiť :)

Monika K.

Ahojte! Čaj som začala piť asi pred štyrmi mesiacmi. Nemyslela som si, že bude fungovať, ale odvtedy som schudla desať kíl. Zmizli mi edémy a už ma nebolia kolená. Zo začiatku som si všimla len to, že rýchlejšie vyjdem po schodoch a ľahšie sa mi beží za dcérkou Potom som sa lepšie zmestila do šiat. Bohužiaľ sa ešte nestravujem tak, ako by som mala (nedržala som diétu) a chcela by som začať aj športovať, ale som na správnej ceste za svojím cieľom. Čaj mi veľmi chutí. Ak si ho z nejakého dôvodu nemôžem pripraviť, chýba mi (a to som fanúšičkou kávy). Osvedčil sa, môžem ho len odporučiť.

Alžbeta

Je to veľmi dobrý čaj. Mám 58 rokov a kvôli hormonálnym problémom som pribrala dosť veľa kíl. Odkedy som začala piť čaj UKKO na chudnutie, schudla som tri-štyri kilá, ktoré sa nevrátili ani počas Vianoc. Moja nevesta porodila pred štyrmi mesiacmi a odvtedy schudla vďaka čaju štyri kilá. Spôsobuje závislosť. Na Silvestra sme boli v hoteli a nemohla som si ho pripraviť. Veru mi chýbal. Snáď mi klesla aj chuť do jedla. Každopádne, budeme ho piť naďalej.

Ako pôsobí?

Prečo máme radi Čaj na chudnutie

 • Naštartuje chudnutie, zrýchľuje metabolizmus a uľahčuje diétu
 • Znižuje chuť do jedla a potláča chuť na sladké
 • Aj bez sladenia je veľmi chutný, môžete ho piť za studena alebo ako teplý čaj
 • Dodáva energiu a elán do každodenného života i pre šport
 • Upravuje trávenie a správnu činnosť čriev, nespôsobuje však hnačky
 • Pôsobí priaznivo proti edémom končatín

Pravidelným pitím správne pripraveného čaju sa ľahšie zbavíte prebytočných kíl a centimetrov, a okrem toho si zabezpečíte aj potrebný prísun energie a koncentrácie pre diétu, pohyb a každodenné aktivity.

Zloženie

Prírodné zložky v čaji

Náš čaj je zložený výlučne z čistých liečivých rastlín pochádzajúcich z kontrolovaných zdrojov. Najúčinnejší prírodní bojovníci odbúravajúci tuky v tejto úžasnej zmesi navzájom sa dopĺňajúc a posilňujúc pomôžu aj Vám, aby ste sa opäť cítili dobre vo svojej koži!

Čajová zmes na chudnutie je 100 %-ne prírodný produkt, neobsahuje alergény alebo znečistenia, či pridané arómy, preto je jeho užívanie bezpečné, nespôsobuje nepríjemné žalúdočné potiaže či hnačky.

Zelený čaj
 • Na rozdiel od čierneho čaju, ktorý sa pripravuje z hrubších listov procesom dusenia a kvasenia, zelený čaj sa pripravuje z čerstvých listov čajovníka jednoduchým sušením. Zelený čaj nie je len konzumný tovar, skôr sa pokladá za liečivú rastlinu s priaznivými účinkami na organizmus.
 • Kofeín obsiahnutý v čaji je oveľa cennejší než kofeín v káve. Ten sa vstrebáva v žalúdku, zatiaľ čo zelený čaj sa vstrebáva postupne v črevách. Kofeín z čaju nabudí váš organizmu postupne a účinnejšie: podporuje duševnú výkonnosť, pamäť, sústredenosť a odbúrava únavu.
 • Účinky zeleného čaju pomáhajú pri chudnutí! Mnohé klinické vyšetrenia dokázali jeho schopnosť odbúravať tuky. Táto vlastnosť sa v kombinácii s čajom maté ešte viac vystupňuje!
Čaj maté
 • Kult čaju maté je obzvlášť rozšírený v Južnej Amerike. Maté je vždyzelený strom, ktorý môže vyrásť až do výšky 20 metrov a jeho listy sú bohaté na kofeín, činidlá a flavonoidy. Na ľudský organizmus nepôsobí len kofeín, ale aj činidlá, saponiny a flavonoidy, ktoré ovplyvňujú účinnosť kofeínu. Podporuje činnosť srdca a funkciu dýchacích ciest. Vďaka vysokému podielu vitamínu C čaj maté posilňuje imunitu, a preto sa odporúča konzumovať ho aj počas chrípky alebo prechladnutia. Vzhľadom na to, že podporuje odvodňovanie organizmu, pomáha ženám zbaviť sa predmenštruačného nadúvania.
 • Tekutý spaľovač tukov nie je náhodný názov. Maté pomáha odbúravať tuky, a preto je vynikajúci proti priberaniu na váhe. Okrem kofeínu obsahuje takmer 200 iných látok, ktoré sú zodpovedné za zdravé trávenie a reguláciu činnosti čriev. Tieto látky zrýchlia metabolizmus a hrajú dôležitú úlohu pri odbúravaní tukov a uhľohydrátov. Čaj taktiež mierni chuť do jedla a detoxikuje vo veľkej miere.
Škorica
 • Štúdia preukázali, že škorica je silný antioxidant. Okrem toho znižuje hladinu cukru v krvi, cholesterol a reakciu organizmu na inzulín. Navyše, účinne pomáha zdravému tráveniu. Triesloviny a esenciálne oleje, ktoré sa nachádzajú v škorici, podporujú činnosť žalúdka a čriev.
 • V Indii je čaj zo škorice veľmi populárny, pretože urýchľuje trávenie a zabraňuje nafukovaniu. Škorica podporuje chudnutie a tak pomáha chudnúť, lebo zvyšuje produkciu tráviacich enzýmov a zrýchľuje metabolizmus. Je dobré vedieť, že podporuje krvný obeh, tým aj metabolizmus, vďaka čomu odbúrava tuky. Navyše, jej sladko-štipľavá chuť potlačí vašu chuť na niečo sladké.
Zázvor
 • Ľudová medicína používa zázvor už od nepamäti, predovšetkým proti nevoľnosti a nachladnutiu. Nemožno však zanedbať ani jeho vlastnosť spaľovania tukov.
 • Koreň rastliny obsahuje esenciálne oleje a štipľavé látky shogaol a gingerol. Tieto látky podporujú slinenie a tvorbu žlče a žalúdočných tekutín. Pôsobia protizápalovo, pomáhajú pri detoxikácii a posilňujú funkciu čriev.
 • Štipľavé látky zázvoru stimulujú tepelné receptory žalúdočnej sliznice a popri tom zvyšujú činnosť čriev. Vďaka tomu pomáhajú pri prečistení organizmu a zbavovaní sa prebytočných kíl.
Mäta prieporná
 • Listy mäty priepornej obsahujú esenciálne oleje (mentol, menton, mentofurán), triesloviny a flavonoidy. Priaznivé účinky mäty na trávenie a podporu chuti do jedla sú známe už od dávnych čias. Neskôr sa používala na problémy so žalúdkom, žlčníkom a črevami. Mäta prieporná pomáha aj pri žalúdočných nevoľnostiach.
 • Dokázané sú jej priaznivé účinky pri ochoreniach dýchacích ciest, nadúvaní, kŕčoch, nervových problémoch, bolestiach hlavy. Mäta prečisťuje krv a má dezinfekčné účinky. Používa sa taktiež pri menštruačných poruchách. Jej esenciálne oleje sa používajú ako prísada do mastičiek a olejov na zmiernenie svrbenia.
 • Čaj z mäty priepornej predchádza tvorbe plynov v črevách, nadúvaniu a potláča príznaky divertikulitídy. Moderná medicína ju používa najmä pri problémoch s tráviacim systémom, syndróme dráždivého čreva a iných ťažkostiach.
Kôprová vňať
 • Kôpor je obľúbenou bylinkou nielen vďaka svojej nezameniteľnej chuti, ale aj vďaka nespočetným priaznivým liečivým účinkom vďaka obrovskému množstvu vitamínov, minerálov a iným účinným látok. Ukľudnením hladkého svalstva v tráviacom trakte zlepšuje trávenie, pôsobí proti kŕčom a zmierňuje aj nadúvanie, znižuje hladinu cukru v krvi a dokáže zabrániť rozmnožovaniu choroboplodných zárodkov v tráviacom systéme.
Semená koriandra(drvené)
 • Koriander je tisíce rokov známa korenina a liečivka, ktorej vňať i semená sa využívajú na ochutenie jedál a nápojov, respektíve na zmiernenie mnohých zdravotných problémov (hlavne tráviaceho charakteru). Semená koriandra zlepšujú trávenie, zvyšujú tvorbu žalúdočnej tekutiny, posilňujú žalúdok, znižujú nadúvanie a majú protikŕčové účinky.
 • Okrem ich silice pôsobia antibakteriálne, vyháňajú črevené parazity, okrem toho detoxikujú organizmus a tým ho prirodzene prečisťujú. Semená koriandra sú obľúbené aj preto, pretože pomáhajú organizmu využiť účinné látky ostatných liečiviek, takže pri chudnutí nepomáhajú iba prostredníctvom svojich vlastných účinných látok, ale zlepšujú efektivitu aj ďalších zložiek Čaju na chudnutie.

Prečo obsahuje čajová zmes práve tieto liečivky?

Liečivky použité v Čajovej zmesi na chudnutie sú odpradávna známe svojimi priaznivými účinkami na naše zdravie. Nespočetné výskumy preukázali, že zelený čaj podporuje chudnutie a pôsobí povzbudzujúco, čaj mate sa tiež prezýva ako “tekutý spaľovač tukov” a o škorici je známe, že znižuje chuť do jedla, vyvoláva pocit plnosti a znižuje chuť na sladké.

Zázvor znižuje hladinu cholesterolu v krvi, stimuluje prekrvenie a účinne zvyšuje telesné teplo, čím sa podporuje metabolizmus. Mäta kučeravá a kôpor zmierňujú nadúvanie, regenerujú črevá a zlepšujú trávenie, drvené semená koriandru zas účinne podporujú detoxikačné procesy tráviaceho systému a okrem toho napomáhajú vstrebávaniu účinných látok ostatných liečiviek, čím sa zvyšuje účinnosť zmesi.

Skutočné tajomstvo Čaju na chudnutie tkvie v kvalite, pomere a synergii účinných látok použitých zložiek. Účinné látky ingrediencií prémiovej kvality navzájom sa posilňujúc a dopĺňajúc účinne pomáhajú znižovať telesnú hmotnosť.

Dôležité! V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku čajovej zmesi pitie čaju neodporúčame.

Príprava a konzumácia

Odporúčaná príprava

Vodu privedieme do varu a následne necháme pár minút chladnúť, aby mala približne 80 °C. V 0,4-0,5l vody necháme pod pokrievkou lúhovať 1 čajovú lyžičku čajovej zmesi 10-15 minút, následne scedíme. Takto pripravený čaj obsahuje potrebné účinné látky a ihneď sa môže piť. Nie sú potrebné žiadne sladidlá, čaj je veľmi chutný aj bez nich, má sladkastú, škoricovú chuť.

Tipy pre prípravu

 • Dlhším lúhovaním alebo väčším množstvom čajovej zmesi sa nedá dosiahnuť lepší účinok, chuť čaju však už nebude tá pravá.
 • Čaj sa odporúča pripraviť kvalitným a bezpečným sitkom alebo filtrom, veď nie preto pijeme zdravý čaj, aby sa potom počas prípravy dostali do nášho nápoja rôzne nečistoty. V našej ponuke nájdete takéto bezpečné sitká bez BPA a filtre bez chlóru, po kliknutí sem v kategórii sitká a filtre.
 • Jednu dávku čaju pripravíme v 4-5 dl, čiže približne pol litri vody. To znamená väčší hrnček (alebo menší džbán :). Ak taký doma nemáte, ale radi by ste si k svojmu čaju zadovážili pekný a originálny kúsok potrebnej veľkosti, pozrite si našu ponuku v kategórii hrnčeky, po kliknutí sem.

Odporúčaná konzumácia

V záujme rýchleho a trvalého chudnutia, odporúčame vypiť z UKKO Čajovej zmesi na chudnutie denne 3 hrnčeky, čiže 1,5 litra denne. Čaj sa odporúča piť iba cez deň, keďže má povzbudzujúce účinky, preto ho už neskoro popoludní a podvečer nepite.

Čaj môžete piť horúci i studený, je to otázka chuti a času. Najlepší je asi čerstvý, pretože horúci nápoj už aj sám o sebe priaznivo vplýva na Váš organizmus i náladu.

Je dobré si na pitie čaju dopriať čas (teatime), aspoň na prvý raňajší čaj, ktorý vypite v pohodlnom kresle po malých dúškoch, premysliac si aktivity dňa a nechajte, aby čaj vyvinul svoje účinky. Kým za 5-10 minút čaj vypijete, budete cítiť, ako horúci nápoj a energia prechádza celým Vaším telom, dušou i mysľou, aby ste sa mohli vrhnúť do nového dňa svieži, energickí, s usporiadanými myšlienkami a s veľkým elánom.

Čaj na chudnutie môžete piť aj ako zdravú alternatívu kávy či energetických nápojov (už aj vynechaním týchto nápojov urobíte veľa pre svoju postavu -- veľa kávy/energetických nápojov=veľa cukru!!!).

UKKO Čajová zmes na chudnutie je potravinový prípravok, jej užívanie nemôže nahradiť zdravú a pestrú stravu, pravidelný pohyb. ani potrebnú lekársku starostlivosť! V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku čajovej zmesi pitie čaju neodporúčame, respektíve ak pravidelne užívate lieky alebo podstupujete dlhodobú liečbu, pred objednaním čaju sa poraďte so svojim lekárom alebo lekárnikom.
WebShop System
heureka.sk